WYCIERACZKI

WYCIERACZKI

VISEE® jest najszybciej rozwijającym się polskim producentem wycieraczek szyb samochodowych i jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek wycieraczek na rynku. Firma powstała w 2009 roku, od którego notuje coroczny dynamiczny wzrost udziału w europejskim rynku wycieraczek do szyb samochodowych.

Firma w latach 2013, 2014 oraz 2015 zdobyła “Złoty Laur Konsumenta” najwyższe odznaczenie konsumenckie w kategorii “wycieraczki szyb samochodowych”

Sukcesywnie wprowadzamy na rynek nowe produkty dostosowane do szybko zmieniających się wymagań rynku. W ostatnich 3 latach opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowy system logistyczny dostosowany do dynamicznie zwiększającej się sprzedaży naszych produktów. Dzisiaj dysponujemy potencjałem do obsługi i dalszego zwiększania udziałów w rynku Polskim jak i UE.

Firma posiada własne unikalne rozwiązania w konstrukcji wycieraczek chronione patentami.

Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana nie tylko pod względem dostępnego asortymentu, została również zaplanowana pod kątem wysokich wymagań naszych Klientów. Każdą z dostępnych linii produktowych charakteryzuje odrębny design, konstrukcja oraz materiały użyte w procesie produkcji. Posiadając tak zbudowaną ofertę jesteśmy w stanie zadowolić każdego, począwszy od tych zwracających szczególną uwagę na cenę aż po tych najbardziej wymagających, ceniących najwyższą trwałość oraz atrakcyjny design.

Wysokie kwalifikacje i kompetencje zawodowe naszych współpracowników w punktach sprzedaży wycieraczek VISEE® gwarantują naszym Klientom najwyższy poziom obsługi i wsparcia technicznego.

Jako jedyna firma na rynku wycieraczek stawiamy duży nacisk na rozwój w obszarze technologii IT, których zadaniem jest pomoc naszym klientom oraz sprzedawcom na łatwy dobór wycieraczek VISEE®.